Wymagania techniczne

Podstawowe wymagania techniczne: Windows 7, 8 lub 10. Ekran 1024x768 lub większy.
Aplikacja Facturo nie wymaga odrębnego sterownika bazy danych, korzysta z ACE MSDAC będącego standardową częścią systemu Windows.

Aplikacja Facturo ze swojej istoty przeznaczone jest do wspomagania działalności gospodarczej, w tym fakturowania i czynności z tym związanych, zatem do wykorzystania pełnych funkcji należy posiadać numer NIP.

Funkcje obsługi urządzeń zewnętrznych, w tym drukarek i drukarek fiskalnych, wymagają posiadania takich urządzeń, skonfigurowanych w odpowiedni sposób. Obsługiwane drukarki fiskalne: Posnet Thermal i zgodne (w tym Elzab i Novitus), Novitus obsługujące protokół XML. Zalecamy drukarki fiskalne on-line, zgodne z najnowszymi protokołami i obsługujące wydruk NIP na paragonie fiskalnym.

Do pracy w sieci lokalnej potrzebna jest sieć lokalna działająca w Windows. Nie ma żadnych szczególnych wymagań. Warto zwrócić uwagę na stabilność sieci, powinna to być sieć gigabitowa.
Jak zainstalować aplikację Facturo w sieci lokalnej?

W niektórych wersjach aplikacja Facturo umożliwia korzystanie z dowolnej bazy danych, również serwerowej albo w chmurze. Może to być baza typu MySQL albo MariaDB, albo dowolna inna - o ile tylko udostępnia standardowy mechanizm ODBC.
Jak podłączyć bazę w chmurze?

W mechanizmie ODBC można podpiąć także dowolną bazę lokalną, zgodną z SQL, na przykład standardową bazę programu Microsoft Access.

Pamiętaj, że aplikacja Facturo ma charakter oprogramowania gotowego, może nie spełniać jego konkretnych oczekiwań albo nie działać prawidłowo w konkretnych warunkach. Pobierz i zainstaluj aplikację Facturo u siebie. W ten sposób najlepiej przekonasz się, że zadziała u Ciebie prawidłowo.

Aplikacje LECTURO »

Facturo · powered by JZK24 sp. z o.o. · 2023-03-27 04:31 · for 18.206.92.240
NIP 5842771700 · REGON 380071994 · KRS 0000729513
VII Wydział Gospodarczy Krajowego Rejestru Sądowego SR Gdańsk-Północ
kapitał zakładowy 16761 zł wpłacony w całości
Wszelkie prawa zastrzeżone · Kontakt · Regulamin